GENERACJA.pl - Twój dostęp do Internetu GENERACJA.pl - Twój dostęp do Internetu
GENERACJA.pl - Twój dostęp do Internetu GENERACJA.pl - Twój dostęp do Internetu pomoc praca kontakt
GENERACJA.pl - Twój dostęp do Internetu
Polski English
Download
HelpDesk
+48 71 78 56 000

Obsługa baz SQL

Systemy relacyjnych baz danych (najczęściej opartych na języku zapytań SQL) pozwalają w zorganizowany sposób przechowywać i co najważniejsze błyskawicznie przeszukiwać olbrzymie ilości informacji. Za pomocą stale rozwijanych technik z których korzystają współczesne systemy bazodanowe ich wydajność jest stale poprawiana a możliwości zwiększane.

W kategorii oprogramowania baz danych na licencji GPL i podobnych zdecydowany prym wiodą dwa, niezależne systemy. MySQL i PostgreSQL (dawniej postgres). Są to bardzo szybkie, wysoce wydajne i niezawodne systemy przechowywania i przetwarzania informacji. Pomimo istotnych różnic korzystanie z nich wymaga jedynie znajomości Strukturalnego Języka Zapytań (SQL) oraz podstaw teorii baz danych.

Sieć GENERACJA.pl udostępnia swoim klientom obie te bazy. Ponadto konfigurowane w łatwy i przyjemny sposób ze strony WWW (System Zarządzania Kontem) niewymagający nawet znajomości wspomnianego języka. W zależności od zestawu dostęp do baz jest wliczony w cenę lub dostępny za niewielką opłatą.

Sieć GENERACJA.pl specjalizuje się również w tworzeniu oprogramowania sieciowego opartego na bazie PostgreSQL i języku C/C++. Na liście realizacji posiadamy systemy wspomagania procesu produkcyjnego, sklepy internetowe czy też różnorodne, szybsze niż pisane za pomocą php czy perl'a, vortale tematyczne.