GENERACJA.pl - Twój dostęp do Internetu GENERACJA.pl - Twój dostęp do Internetu
GENERACJA.pl - Twój dostęp do Internetu GENERACJA.pl - Twój dostęp do Internetu pomoc praca kontakt
GENERACJA.pl - Twój dostęp do Internetu
Polski English
Download
HelpDesk
+48 71 78 56 000

Zestawy dla providerów

Wiele firm zajmujących się obsługą informatyczną, w celu minimalizacji kosztów decyduje się na rezygnację z własnego, drogiego łącza internetowego korzystając z łącz oferowanych przez firmy, które zapewniają niezawodną pracę urządzeń i co za tym idzie nieprzerwane świadczenie usług. Firmy takie mogą się wówczas skupić na doskonaleniu samej obsługi klientów zyskując ich uznanie i zaufanie.

Sieć GENERACJA.pl wychodząc na przeciw potrzebom takich firm zdecydowała się na stworzenie kompleksowej oferty zawierającej wszystkie potrzebne do obsługi klienta elementy, ale nie wymagające własnego łącza. Udostępniając na preferencyjnych warunkach nasze usługi stajemy się podwykonawcami zleceń realizowanych przez naszego klienta i tym samym przyczyniamy się do budowy jego wizerunku. Dlatego tak ważna jest niezawodność i profesjonalizm, które w sieci GENERACJA.pl stają się już tradycją.

W przypadku zainteresowania usługą, która nie jest wyszczególniona w ofercie prosimy o kontakt telefoniczny pod wrocławskim numerem telefonu: 71 78 56 000 lub za pomocą poczty elektronicznej: biuro@do.pl.